Kapat !
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
16 Nisan 2014, 18:13

Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Piskolojim çok Bozuk !!  (Okunma Sayısı 2092 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
rukiye
Üye Bilgileri Yeni Üye
*

Teşekkür: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

BOY: 174
Başlangıç Kilo: 133
Şuanki Kilo: 127
Hedef Kilo: 70

Referans
-Beğenmiş: 0
-Beğenilmiş: 0

E-Posta
« : 25 Eylül 2010, 21:10 » 

ArkadaşLar tekrardan ben qeLdimm.. biLen arkadaşLarımız vardır mide keLepcesi taktırmıştım 5 qün sonra çıkarttıLmıştı midem deLinmişti vs.. konuyu uzatmıcam .. ameLiyat oLaLı 3 ay oLcak nerdeyse 2 ameLiyat 3. operasyon qeçirmiştim ve bunLarın hepsi acıLarım cektikLerim maddi manevi herşey boşa qitmişti bunun yüzünden piskoLojim bozuLdu.. çünkü zayıfLayamadım çünkü keLepçem yoktu ... şimdi tekrardan doktorumLa qörüştüm midenin bi böLümünü aLıyorLarmış şuanda operasyonun adı ne biLemiyorum, bu ameLiyatı oLan varmı aranızda? varsa menunmu? kesin zayıfLatıyormu? riskLeri nedir vs biraz biLqi verirse sevinirim Lütfen.. 3. kez açık bir ameLiyat oLıcam qöqüs aLtından qöbek deLiqine kadar kesiLdim, pişmanLıqını yaşıyorum çünkü işe yaramadıqı için üzüLüyorum oda benim şanssızLıqım diyeLim.. keLepçeLi oLmak isteyen arkadaşLar, bakın ben keLepçeLi oLamadım vede açık bir ameLiyat iLe oLdum yani yaşadıkLarım çok zordu öLümden döndüm , sakın korkmayın böyLe söyLediqim için .. bunu herkez yaşıcak diye bi durum yok benim çokca sorun oLdu ve şuanda 3 ay oLcak acıLarımı hafıfLettım ve tekrar bir ameLiyat oLmak istiyorum bu yoLda bu qidişLe ya zayıfLıcam ya öLicem  gülümseme ama pes etmek yok yoLa devammm mmmmmmmm  Lütfen biraz biLqiLendirin beni bu midenin bir böLümü aLınıyormuş vs .. eqer qercekten %100 zayıfLıcaksam qözümü karartıp 3. bir ameLiyata qiricemmm .. ama kesinmiiiii çünkü şuanda aynı acıLarı yaşıcaqım ve hatta fazLasını yaşıyacaqım için biraz endişeLiyimmm , eqer deyseeee inanın hiç üzüLmicemmmmm ama deymedi işteeeee 
Obezite Cerrahisi Hayat Kurtarır !!

Facebook'a Ekle Google Ekle Yumile Ekle Yahoo Ekle Msn Ekle Netspace Ekle Ask Ekle Clesto Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Submit to Jeqq Spurl Ekle Technorati Ekle Newsvine Ekle Simpy Ekle BlinkList Ekle Shadows Ekle
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Piskolojim çok Bozuk !!
« Posted on: 16 Nisan 2014, 18:13 »

uyari
Merhaba ziyaretçi. Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olrak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize ÜCRETSİZ üye olmanızı öneririm. iyi eğlenceler.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Piskolojim çok Bozuk !! oyunları, Piskolojim çok Bozuk !! programı, Piskolojim çok Bozuk !! oyunu indir, Piskolojim çok Bozuk !! program yükle, Piskolojim çok Bozuk !! download, Piskolojim çok Bozuk !! hikayeleri, Piskolojim çok Bozuk !! resimleri, Piskolojim çok Bozuk !! haber, Piskolojim çok Bozuk !! yükle, Piskolojim çok Bozuk !! videosu, Piskolojim çok Bozuk !! msn eklentisi, şarkı sözleri
Eda
Üye Bilgileri Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

BOY: 1.75
Başlangıç Kilo: 111
Şuanki Kilo: 92
Hedef Kilo: 66

Referans
-Beğenilmiş: 6

« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2010, 09:45 » 

rukiye tekrardan aramiza hosgeldin ve yeniden gecmis olsun,kendini toplaman guzel haber tabi bu aradada yipranma payinda var,tekrar amaliyat olmaya karar vermen saten kendini topladigini ispatliyor,canim benim burda yakinen tanidigim arkadaslarim var biri migde bypass amaliyati oldu biri senin dedigin gibi migdenin yarisini aldirdi bu iki amaliyatta geri dönüsü olmayan amaliyat türleri, ve kilo vermen yüzde yüz ikiside bir yil icersinde biri 59 kilo digeri 62 kilo verdi,karar elbet senin olacak ama kilo vermen yüzde yüz doktorum banada ilk bypassi önermisdi benim aklima yatmayan seyler oldugu icin ben kelepcede odaklandim aklima yatmayan derken geri dönüsümü olmadigi  tararafinda cok odaklanmisdim,simdi migde katlama yöntemi cikmis bir onu arastir onda geri dönüsümü oluyormus
hatta kelepceden bile daha komplikationsuz bir amaliyatmis,insallah en dogru karari verirsin ve kilolarindan kurtulursun herseyin hayirlisi olsun,sevgiyle kal. 

Mesajınızı beğenen üyeler:

zeynep

Bu mesajı, 1 üye Beğendi!

Facebook'a Ekle Google Ekle Yumile Ekle Yahoo Ekle Msn Ekle Netspace Ekle Ask Ekle Clesto Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Submit to Jeqq Spurl Ekle Technorati Ekle Newsvine Ekle Simpy Ekle BlinkList Ekle Shadows Ekle
zeynep
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2010, 10:50 » 

edaya katılıyorum çok araştırılması gereken amaliyatlar bunlar baypas olsun tüp mide olsun öncelikle senin kararın çok önemli dokturunda hangisini öeriyorsa onu ol
birde diger amaliyatlarda 3 aya kadar sıvı beslenenler var bilmiyorum bu zaman dilimi her kese aynımı ama şartmış beli bir söre sadece sıvı beslenmek
burda tüp mide amaliyatı olan arkadaşımızda var onlada görüş derim daha yardımcı olur sana
feyza arkadaşımız maşallah çok gözel zayıfladı tüp mideyle

rukiye
Üye Bilgileri Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Referans

E-Posta
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2010, 11:21 » 

tşk ederim arkadaşLar, edacım qeri dönüşümün oLmaması ne qibi sakınca doqurabiLirki? ztn zayıfLamak istiyoruz birdaha qeri dönmesine qerek yokki 

Eda
Üye Bilgileri Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

BOY: 1.75
Başlangıç Kilo: 111
Şuanki Kilo: 92
Hedef Kilo: 66

Referans
-Beğenilmiş: 6

« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2010, 11:35 » 

evet istegimiz kilo vermek zayiflamak haklisin,bende bazen doktoru dinleseydim simdi daha zayiflamis olurdum gibi dusundugumde oldu kelepce taktirmasaydimda bypass yaptirsaydim gibi,ama bilmiyorum insan gercekden cok zor karar veriyor,kelepcede cok agir kilo veriyosun,fakat bir guzelligi istedigin zaman cikarttirabiliyosun egerki saglik problemin olursa,digerlerinde herhangi bir olacak saglik probleminde dönüsümü yok, sonucda hayat uzun nelerle nasil nezaman karsilasacagimiz belli degil dusuncesiyle ben cesaret edemedim kelepceye karar verdim,ama o amaliyatlari olan arkadaslarim cok memnun hic bir saglik sorunlarida yok kilolarindan kurtuldular estetiklerinide yaptirdilar bir sene icinde kilo sorunlarini cözmus oldular,sonucda sen kendin icin en dogru karari vereceksin ama yinede guzel arastir hemen aceleye getirip bir an önce kilolar gitsin diye karar verme,dedigim gibi yeni migde katlama yöntemi cikmis onuda arastir,ve dogru karari vermis ol.haaa sakinki benim hayat uzun nezaman neylekarsilasacagiz dedigiminde etkisinde kalma  bu benim kararsizligim zamanindaki dusuncelerimdi,diger tarafiyla bakarsakda asiri kilolu olmak saten basli basina buyuk bir saglik sorunu,seker hastaligi damar tikaniklari bunlarin saten getirdikleri felc körlük bir sürü olumsuzluklarida var ustune ustluk birde hayata bakis acisi insanin hayattan beklentileri her yönüyle kilolu olmakda saglikli demekde degil inanki karar asamasi zor bir asamabu tarafiyla dusununce geri dönüsümü olmasa ne fark eder denilebiliyor inan suan sanki kendim karar asamasi icinde hissettim kendimi,allah yardimcin olsun ve hayirlisi olsun guzelce acele etmeden dogru olana karar ver.

rukiye
Üye Bilgileri Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Referans

E-Posta
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2010, 12:13 » 

mide katLama videosunu izLedim tüp mide qibi, yaLnız tüp midede midenin bir böLümü aLınıyor bunda ise içeri büküLüp dikiLiyor.. dr'mada bunu danışıcam fakat çok yeni bir ameLiyat bunu benim dr. biLiyormu yapmışmı yapabiLirmi biLmiyorum... bypass'ıda araştırdım aqır bir ameLiyat oLduqunu vs diyorLar ztn ben aqır bir ameLiyat yaşadım 5 qün içinde 2 kere açık ameLiyat oLdum 2 ayda anca düzeLdi ameLiyat yerim ve hatta son 1 haftadır yine acıyor , bakaLım ya herşeyin hayırLısı ... ama şuanLık akLıma yatan bypass oLdu..

rukiye
Üye Bilgileri Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Referans

E-Posta
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2010, 22:55 » 

dr.umLa buqün konuştuk benim için tüp mide ameLiyatının uyqun oLduqunu fakat 1 ay kadar daha bekLememi söyLedi çünkü ameLiyat oLaLı daha 3.ay içerisindeyim.. tüp mide ameLiyatıı oLan arkadaşLarımız varsa biraz  biLqi verebiLirLermi ? riskLeri yaşadıkLarı, yeme içme , sosyaL durum vs qibi ...

Konu Linkleri: Piskolojim çok Bozuk !! Dosyası, Piskolojim çok Bozuk !! kelepçe Ameliyatı , Piskolojim çok Bozuk !! kelepçe Resimleri, Piskolojim çok Bozuk !! kelepçe Hikayeleri , Piskolojim çok Bozuk !! kelepçe Haberleri , Piskolojim çok Bozuk !! İndir , Piskolojim çok Bozuk !! Yükle , Piskolojim çok Bozuk !! kelepçe Videosu , Piskolojim çok Bozuk !! mide kelepçesi , Piskolojim çok Bozuk !! Şiiri , Piskolojim çok Bozuk !! kelepçe dolumu , Piskolojim çok Bozuk !! gastric band , Piskolojim çok Bozuk !! kelepçe Yazıları ,
Sayfa: [1]   
Cevap Yaz Yeni Konu Haberdar Et Okunmadi Say Bu Konuyu Gönder Yazdir
Piskolojim çok Bozuk !!

Gitmek istediğiniz yer:  

Diğer Özellikler
|SiteMap |XML 1 |XML 2|XML 3|XML 4|XML 5|XML 6|XML 7|Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | Tagged| Tags | XML |Urllist|

Kelepceliyiz.Net Topluluk Araç Çubuğu - Bağlı kalın ve daha fazlasına ulaşın.(Bilgisayarınıza kurmak için resmin üzerine tıklayın)